Loading...
تلفن تماس: 02144059152
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید  در سرزمین شاد روماک:
ثبت سفارش:
با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند، تنها کافیست کالای مورد نظر خود را از طریق دکمه افزودن به سبد خرید انتخاب نمایید.
نهایی کردن سفارش:
در ثبت خرید پس از بررسی مجدد کالای مورد نظر روش ارسال و نحوه پرداخت را انتخاب و خرید خرید به سهولت انجام دهید.
 
 ثبت سفارش بدون نیاز به عضویت
کاربران و مشتریان محترم برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی باشند، می توانند از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوند.
توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد. 
 
روشهای ارسال سفارش 

ارسال سفارش به تمام نقاط کشور امکان پذیر است که از طریق شرکت پست صورت می گیرد. لازم به ذکر است هزینه پست و خدمات پستی بر عهده خریداری می باشد که در فاکتور درج می گردد.

هزینه ارسال 
مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روشهای مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.
 
 توجه:
علاوه بر ارسال پستی برای مشتریان محترم داخل شهر تهران امکان ارسال سفارش به صورت پیکی نیز وجود دارد که مبلغ آن با توجه به مسافت محاسبه گردیده و تنها بنا به درخواست خریدار ارسال می گردد.
 
مدت زمان تحویل سفارش ها
سفارش های ارسال شده توسط پست :سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 9 صبح نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست  نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 2 تا 5 روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.
نظرات